poniedziałek, 6 lipca 2009

Zakupy:)


Wprawdzie jest już lipiec, ale mogę podsumować czerwiec jako miesiąc zakupów! (w tym prezentów:) )

Photobucket

Po pierwsze, niesamowitą rzecz upolowałam odwiedzając bloga Bag Lady. Wspaniała torba nazwana "Pustynna róża" była już u mnie na drugi dzień od złożenia zamówienia! Szok! Torba jest cudna, miękka i bardzo, ale to bardzo starannie wykonana. Na pierwszy spacer zabrałam ją nad morze - niech się odzwyczaja od pustyni!

Photobucket

Faktycznie, len ma kolor piasku:)

Razem w paczce przybyła też śliczna, mała kosmetyczka ozdobiona koralikami.

Photobucket

Zachęcam do odwiedzenia bloga Bag Lady, albo zajrzyjcie od razu do jej sklepu www.bagladydesign.com

A poniżej już kilka zestawów, kuchenny sampler wraz z dodatkową miseczką oraz cudny irys. To są te prezenty, chociaż irys to prezent z gatunku "ode mnie dla mnie";)

Photobucket

A na koniec największa niespodzianka. Jak myślicie, co można upolować w hipermarkecie BUDOWLANYM, oprócz lampy, po którą się tam wybrałam? Tak, tak, ni mniej, ni więcej tylko książkę o hafcie. Konkretniej o hardangerze. Stałam przed półką i nie mogłam uwierzyć własnym oczom, dodatkowo przy kasie okazało się, że książka kosztuje mniej niż wynosi cena okładkowa:) Jakby ktoś szukał, uprzejmie informuję, że książka stała pomiędzy publikacjami z zakresu uprawy ogródka, a malowania ścian.

Photobucket

Nacieszyłam się nowościami krzyżykowymi, ale już grzecznie powędrowały do szuflady a ja dokańczam zaległe robótki:)) W następnym wpisie pokażę, że nie żartuję!

Dziękuję serdecznie za Wasze wspaniałe komentarze! Cieszę się, że bieżnik się podoba:)

2 komentarze: