piątek, 31 października 2008

Lekkie opóźnienia

Coś za coś: robótki trochę "zapuszczone" ponieważ remont się przeciągnął, ale za to mam w pełni gotową sypialnię:) Na razie mogę zaprezentować lusterko, czyli moją drugą pracę dekupażową (a pierwszą ze "spękaniami", już mam pomysły na inne ozdoby do domu):

lusterko

Zapisałam się również (na ostatnią chwilę) do zabawy Robótkowy Secret Pal 3. Szczegóły tutaj.

A na koniec najprzyjemniejsze: przesyłka-niespodzianka od Małgosi!

paczka31-10-08

To wyróżnienie w konkursie niedawno organizowanym na jej blogu. Wielka paczka, a w niej: piękna włóczka wiskozowa w złotym kolorze, gazetka z pomysłami oraz koraliki. Nie spodziewałam się aż tylu wspaniałości:) Ślicznie dziękuję i już myślę nad wykorzystaniem.

kath: włóczka szalikowa to Mohair Inter-foxu, to jest chyba ten grubszy moherek (50g/139m). Jeszcze do niedawna była na ich stronie, o tutaj jest inny kolor. A kolor nazywał się faktycznie wiśniowy;)Slight delay.

Well, I had my works forgotten for a while, but I managed to finish decorating my bedroom. Now I can only present a little mirror - my second decoupage work (and first with crackles; I've already considered another decorations.)

I've also enrolled for a net game: Secret Pal. More details here.

And finally the best: a suprise package from Małgosia!

It's the award in Malgosia's latest contest. Inside: gorgeous gold yarn, a knitting magazine and some beads. I didn't expected so much! Thank you very much, now I'm thinking how to use it:)

1 komentarz:

  1. faktycznie cudna niespoddzianka..ja sroczka to ta zlota wloczka obudzila we chec mienia:)..pozdrawiam ania

    OdpowiedzUsuń